logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Anioły na szczudłach

Weselne atrakcje - anioły na szczudłach przed kościołem

Anioły na szczudłach to bardzo spektakularna atrakcja na ślubie. Anioły górują nad zebranymi gośćmi, rozsyłają uśmiechy i  rozdają drobne łakocie z wysokości szczudeł, na których się poruszają. Mimo woli, patrząc na nie każdy zaczyna się uśmiechać. Taki urok aniołów. Poza tym przynoszą szczęście i podkreślają swoją obecnością na ślubie wyjątkowy charakter tego dnia.

W trakcie ślubu anioły mogą asystować parze młodej podczas wyjścia z kościoła – sypiąc wtedy płatkami róż, czy puszczając bańki mydlane. Anioły mogą też towarzyszyć młodym  podczas  pierwszego tańca  i subtelnie zapraszać gości do zabawy. Kolejnym punktem programu, w którym mogą pojawić się niebiańskie istoty jest wniesienie weselnego tortu. Anioły potęgują efekt wchodząc z zimnymi ogniami w dłoniach. Są poza tym nie lada atrakcją dla najmłodszych gości weselnych. Zdjęcia w towarzystwie aniołów są pełne uroku i będą wspaniałą pamiątką tego wyjątkowego dnia.

Anioły na swój ślub możesz zamówić między innymi w Teatrze Sekret (obsługa na cały kraj).

Kontakt:
Grzegorz Giertner
tel: 605 969 125, biuro@teatrsekret.pl
www.teatrsekret.pl


Weselne atrakcje - anioły na szczudłachzdjęcia: Teatr Sekret


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl