logowanie

Aresztowanie

To dość nietypowy pomysł, ale możliwy do zrealizowania i na pewno stanowi niespodziankę, o której krążą później legendy.

Możecie zorganizować pseudo aresztowanie dla przyszłej mężatki. Musicie wcześniej umówić się z policjantami (najlepiej po służbie), albo przynajmniej z kolegami, którzy założą mundury policyjne.

W trakcie zabawy, jeszcze w domu, dzwonek do drzwi (domofonu) – POLICJA. Panowie policjanci mówią, że sąsiedzi się skarżą, że jest za głośno, że mieli dużo telefonów i że to niedopuszczalne o tej porze etc. Najlepiej, jak impreza jest w mieszkaniu przyszłej panny młodej. Policjanci pytają, kto jest gospodarzem, ona zaczyna się tłumaczyć. Ale stróże prawa nie słuchają, mówią, że musza ją aresztować i zakładają jej kajdanki. Najlepiej kajdanki z futerkiem.

Wcześniej, kiedy umawiacie się z policjantami na całą akcję, musicie im dać kajdanki i najlepiej jeszcze jakiś akt oskarżenia/nakaz aresztowania. Coś zabawnego, np. że jej ślub spowoduje nieodwracalną stratę dla męskiej części społeczeństwa i muszą temu zapobiec itd.


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl