logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Audio Prezent na ślub

"Chcielibyśmy wierzyć, że większość piosenek słuchanych w radiu jest o nas, a przynajmniej poświęcona naszemu życiu. W każdym z nas drzemie chęć zaistnienia w muzyce lub chociaż możliwość współtworzenia emocji jakie wywołuje. Jednak nie zawsze jest to możliwe, a znalezienie miejsca gdzie możemy wyrazić siebie i swoje uczucia w muzyce jest zwyczajnie kłopotliwe" - przekonują twórcy nowości na rynku: Audio Prezentu.


Audio prezent


Audio Prezent to indywidualny program radiowy, który stawia odbiorcę w centrum uwagi. Audio Prezenty są wspaniałą pamiątką przy okazji ślubu lub kolejnej rocznicy. Jak to działa? Zamawiający wybiera ulubione piosenki, dołącza anegdoty i przesyla do działu produkcji Audio Prezentu. Ponad to wybiera spośród rodziny i przyjaciół uczestników audycji, którzy odegraja role prezenterów. W końcowym etapie nagrywania można dodać specjalne efekty, dzięki czemu nagranie jest jak najbardziej autentyczne, niczym audycja radiowa. Taki gotowy program nagrany na płycie CD jest przysyłany w eleganckim opakowaniu w ciągu tygodnia od złożenia zamówienia i dostarczenia niezbędnych materiałów.

Audio prezent

Foto: AudioPrezent.pl


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl