logowanie

Autorskie obrączki Andrzeja Bielaka

Wszystkim, którzy szukają wyjątkowych i pomysłowych obrączek ślubnych, autorskich i niepowtarzalnych wzorów, polecamy na przykład te robione przez Andrzeja Bielaka.

Obrączki powstają na zamówienie młodej pary. Można na nich wygrawerować miłosne wyznanie, wtopić diamenty czy pamiątkowe złoto. Na obrączkach mogą znaleźć się odciski palców młodej pary albo zapis EKG serc zakochanych. Można wybrać nie tylko dowolny wzór i tekst, ale też rysunek na zewnątrz obrączek. Albo zróbcie to bez słów: alfabetem Morse'a, Braila, lub kodem 0-1.

Pierścionki można personalizować w jeszcze jeden sposób. Wykonuje się je z jednej wylewki złota i później rozcina się je na dwie obrączki: męską i damską. Po przyłożeniu do siebie pasują idealnie.

Każda obrączka jest jedyna w swoim rodzaju - nie ma dwóch identycznych. Ceny, w zależności od użytego kruszca i innych materiałów, kształtują się w przedziale od około 1 500 zł do 4 000 zł.

Więcej informacji i zdjęć w galerii Andrzeja Bielaka.Foto: www.inneobraczki.pl


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl