logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Balony jako atrakcja

Balony doskonale sprawdzają się jako dodatek do prezentu ślubnego (np. zamiast kwiatów) lub jako dekoracja sali weselnej czy restauracji. Mogą być również atrakcją weselną i ciekawym pomysłem na sesję zdjęciową.


Jeżeli chcecie czegoś nowego, co zwróci uwagę Waszych gości i na długo zapadnie im w pamięci, zaopatrzcie się w balony garnitur pana młodego i suknia panny młodej. Balony możecie napełnić helem lub powietrzem i umieścić w widocznym dla wszystkich miesjcu. Każdy chętny może sobie zrobić zdjęcia stojąc za nimi, tak żeby widać było balon oraz twarz fotografowanej osoby. Dzięki temu każdy będzie mógł poczuć się „jak młoda para” i zrobić sobie zdjęcia ślubne z różnymi partnerami.Balony możecie również wykorzystać podczas wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego. Dobra zabawa gwarantowana :)

 

Balony kupisz w sklepie FAJNE WESELE.


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl