logowanie

Boyziliana czyli depilacja woskiem dla mężczyzn

Depilacja u mężczyzn to ciagle temat tabu, tajemnica nawet dla bliskich kolegów i temat wiszący w powietrzu niczym zakazany owoc - i choć liczni w SPA bywająbo to wstydliwa sprawa, "kobieca", chodzić do kosmetyczki. Chociaż coraz więcej panów przekonuje się - na szczęście kobiet - o konieczności zabiegów typu manucure i pedicure. Ciągle jednak nie tak wielu sięga po depilację ciała.


Boyzilian
Foto: lovelyish.com


A wosk daje mnóstwo możliwości: klatka piersiowa, pachy, plecy, nogi. Nie są to zabiegi zarezerowowane tylko dla pływaków. Ostatnio depiluje się też takie miejsca jak nos, uszy, no i w końcu tzw. męskie bikini. Depilacja powrzechnie zwana brazylijską ma swoją męska odmianę: boyzilianę. To nie tylko test na prawdziwego mężczyznę, ale też doskonała niespodzianka dla żony na noc poślubną - a więc zaskakujący prezent podczas wieczoru kawalerskiego. Stali użytkownicy wosku zachwalają choć nie kryją prawdy: boyziliana to ból, poświęcenie ale też bardzo duża przyjemność ;)


Boyzilian
Foto: necescity.com


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl