logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

CD i DVD zamiast kwiatów

CD i DVD zamiast kwiatów na ślub i wesele

Nie chcecie dostać kwiatów na ślubie? Poproście o płyty CD z ulubioną muzyką lub filmy na DVD. W przeciwieństwie do kwiatów, które zwykle zajmują bagażniki w kilku samochodach, ten prezent nie zajmie dużo miejsca. Poza tym to prezent znacznie bardziej praktyczny i trwały.

Poproście więc gości, żeby zamiast bukietów kupili Wam to co lubicie - dobrą muzykę do słuchania lub filmy. Koniecznie wymieńcie tytuły lub reżyserów, których cenicie. Może nawet macie ulubionego aktora/aktorkę? Na przykład chcielibyście wszystkie filmy z Audrey Hepburn, Robertem Redfordem? Bruce Willis, Al Pacino, czy kino francuskie? Może filmy braci Coehn, Kisielewskiego, albo Alodovara? Wybór należy do Was, ale nie spodziewajcie się, że wszyscy goście odgadną Wasz gust - lepiej powiedzieć co chcecie. Podobnie jeżeli chodzi o płyty z muzyką. Wymieńcie listę wykonawców i albumów.

Szczegółowe informacje może posiadać Wasz świadek, od którego goście mogą wszystkiego się dowiedzieć. Możecie też zamieścić taką informację na swojej stronie ślubnej lub blogu.


Jeżeli zdecydujecie się na płyty CD lub filmy na DVD zamiast kwiatów, koniecznie napiszcie o swojej prośbie na zaproszeniach ślubnych.


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl