logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Coś niebieskiego: kolekcja Topaz Jubitom

Topaz to kamień ceniony z uwagi na piękne ubarwienie. W kolekcji marki Jubitom pojawiły się topazy błękitne – a ta barwa to doskonały dodatek do ślubnej sukni, w myśl zasady, żeby na ślubie mieć coś niebieskiego.

W kolekcji znajdziemy pierścionki, kolczyki i zawieszki. Kształtów do wyboru jest wiele, są i bardziej zwracające uwagę, wiszące kolczyki, i drobne kolczyki na sztyfcie. Pierścionki ozdobione są zarówno kamieniami w owalnym, klasycznym kształcie, jak i tymi bardziej nowoczesnymi, wpisanymi w kwadrat czy prostokąt. Podobnie jest z zawieszkami. Jednak to, co łączy wszystkie elementy serii, to surowiec, z jakiego ja wykonano – białe złoto próby 585 oraz towarzyszące topazom brylanty, które doskonale podkreślają ich blask.

Ceny zawieszek zaczynają się od 1 335 zł, kolczyków – od 1 817 zł, a pierścionków – od 1 540 zł.

Do kupienia w salonach Jubitom.


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl