logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Cupcakes zamiast tortu?

Wielopiętrowy, bogato przystrojony tort weselny to, wydawałoby się, nieodłączna część świętowania. A gdyby tak zamiast tortu, który trudno pokroić, a łatwo rozmazać na sukni, podać gościom miniaturowe, równie bogato zdobione ciasteczka?

O Wedd Muffinach już pisałyśmy – i słusznie, bo dziewczyny z So Sweet Project tworzą prawdziwe cuda, równie pyszne, co ładne. Z przyjemnością informujemy, że firm specjalizujących się w tworzeniu tych miniaturowych dzieł sztuki przybywa. W Warszawie triumfy święci Lola’s Cupcakes, w Krakowie kusi Cupcake Corner, a w Poznaniu Cupcake Bakery. Każda z firm oferuje kilkanaście wariantów ciastek – czekoladowych, marchewkowych, klasycznych, z polewami orzechowymi, czekoladowymi, borówkowymi…

Ciasteczka można ustawić w kształt podobny do tortu - wystarczy piętrowa taca. Jeśli zrezygnowanie z tortu weselnego nie wchodzi w grę, cupcakes można podać podczas wieczoru panieńskiego. Na pewno będą hitem!
Foto: weddingwire.com


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl