logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Czasem słońce, czasem deszcz

Większość narzeczonych marzy o słonecznej pogodzie podczas ślubu, ale nadmiar słońca też może być uciążliwy. A co w sytuacji, gdy podczas upalnego dnia nagle zacznie kropić? Oczywiście młodzi nie są z cukru, ale co z wymodelowaną fryzurą i perfekcyjnym makijażem?Dlatego bardzo przydatnym elementem na ślubie może okazać się parasolka. Warto na wszelki wypadek włożyć ją do bagażnika samochodu i upewnić się, że ktoś po nią sięgnie w odpowiednim momencie. Nawet jeżeli nie będzie deszczu, odpowiednia parasolka może chronić przed słońcem. Wówczas może to być dopasowana do sukni ślubnej i stylu ceremonii dekoracja. Koronkowa, ozdobiona wstążkami lub kwiatkami może doskonale sprawdzić się na zdjęciach i podczas sesji.

Motyw przewodni

Parasolka może też być motywem przewodnim Waszego wesela. Panna Młoda z koronkową parasolką, butonierka pana młodego i świadków w kształcie małej parasolki, parasolki koktajlowe na stole weselnym i pod sufitem w postaci lampionu, dla gości małe prezenciki – breloczkowe miarki, w kształcie parasolek. Na torcie figurka pod parasolem.
Podczas wesela młodzi mogą zatańczyć „Deszczową piosenkę”, a w prezencie podarować gościom parasolki ze swoimi inicjałami, albo innym spersonalizowanym napisem.------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl