logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

FOTO ślub


Fotografia. Zdjęcia. Ciemne klisze. Albumy. Aparaty. Motyw przewodni FOTO. Dzisiaj robienie zdjęć jest całkiem powszechne. Każdy może zrobić zdjęcie wyjmując telefon z kieszeni. Brak mi w tym wszystkim czerwonego światła ciemni i zapachu wywoływaczy. Oczekiwania na efekt. Papierowych albumów rodzinnych. Każdy może, ale nie każdy potrafi. Zupełnie jak ze śpiewaniem. Do połączenia dawnej (fotografia) oraz aktualnej (śluby) pasji zainspirowała mnie sesja zdjęciowa autorstwa Tiffany Wayne. Sepia, czerń, biel, krem, kolory ze starego albumu rodzinnego. W skrócie: Vintage Camera Theme.


Motyw przewodni ślubu - fotografia

Motyw przewodni ślubu - fotografia


Na ślubie i przyjęciu weselnym nie może zabraknąć różnego rodzaju aparatów fotograficznych. Dla gości powinny zostać przygotowane aparaty jednorazowe, Polaroidy lub małe aparaty manualne - żeby zdobyć te ostatnie, trzeba dobrze przeszukać komisy lub giełdę fotograficzną. Do aparatów lub do rolek filmu młodzi mogą dołączyć karteczki z podziękowaniami, albo w pudełkach po filmach schować migdały jako upominek dla gości.


Motyw przewodni ślubu - fotografia

Motyw przewodni ślubu - fotografia


Wywołane klisze idealnie nadają się na girlandy, dekoracje stołu, krzeseł, kwiatów. Mogą znaleźć się we włosach, jako element biżuterii, powinny znaleźć się w wiązance ślubnej, butonierce.


Motyw przewodni ślubu - fotografia

Motyw przewodni ślubu - fotografia

Motyw na ślub - fotografia


Miniaturki aparatów powinny zdobić wizytówki, menu. Podczas przyjęcia weselnego można ustawić fotograficzną budkę, która po wrzuceniu monet robi serię zdjęć. Kreatywna zabawa dla gości i fantastyczna pamiątka dla nowożeńców: zdjęcia wkleja się następnie do albumu, który stanie się oryginalną księgą gości. Pod zdjęciami można oczywiście dopisać życzenia :) A pieniądze z maszyny przeznaczone będą oczywiście dla młodej pary (osobiście uważam, że lepiej wrzucać monety do budki niż obrzucać nimi kogokolwiek). Jeżeli jednak nie uda się zorganizować fotograficznej budki, można zdobyć piękną, stylizowana ramę i robić w niej pamiątkowe zdjęcia (tradycyjnie lub Polaroidem). A porcelanową parę z ramką ustawić na stole ze słodkościami lub na torcie weselnym.


Motyw przewodni ślubu - fotografia

 

Nie może też zabraknąć fotograficznego menu. Możemy zaplanować je opierając się o wybrane kolory. Albo zadbać by chociaż przystawki lub deser przypominały nam o motywie przewodnim naszego przyjęcia.


Motyw przewodni ślubu - fotografia

Motyw przewodni ślubu - fotografia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto: Tiffany Wayne Photography


No to PSTRYK!

Na wasze komentarze czekamy na blogu Wedding Corner

 


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl