logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Fryzury ślubne z wybiegów

Wybór odpowiedniej fryzury na wielki dzień to ważna decyzja. Przedstawiamy kilkanaście inspirujących zdjęć.

Przede wszystkim, włosy muszą być tak upięte, żeby wytrzymały cały dzień. Nie mam tu na myśli zużycia całego opakowania lakieru do włosów – to zawsze da zły efekt. Chodzi raczej o stworzenie takiego upięcia, które nie wymaga poprawiania. Jeśli masz włosy podatne na układanie, możesz zdecydować się na jedno z gładkich upięć, widocznych na zdjęciach. Dziewczyny, które mają włosy falowane, powinny wyeksponować tę cechę – żadnego prostowania! Pozornie niedbały kok będzie doskonale wyglądać w połączeniu z romantyczną, dziewczęcą sukienką. Co więcej, jeśli nawet jakieś pasemko się wyślizgnie, nikt nie zauważy.

Zamiast tradycyjnych welonów, ciekawym pomysłem na ozdobienie włosów są wszelkiego rodzaju wpinane kwiaty czy stroiki. Nam szczególnie podoba się schodząca aż na szyję koronkowa aplikacja, zestawiona z nieuporządkowanym kokiem. A Wam?


Foto: style.com


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl