logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Gra dla pary młodej

Znalezienie ciekawego, nietuzinkowego prezentu dla pary młodej to niełatwe zadanie. My podpowiadamy propozycję sklepu GrajmyRazem.pl – grę o sugestywnym tytule „Noc Poślubna”.

Gra "Noc Poślubna" zawiera 48 kart z zadaniami dla małżonków, podzielonych na dwa działy - miłosny i erotyczny.  Dział erotyczny rozgrywa się podczas jednego wieczoru i obejmuje zadania z dziedziny rozbieranych zabaw, masażu erotycznego, gry wstępnej i spełniania marzeń erotycznych.

Natomiast zadania z działu miłosnego toczyć się mogą nawet kilka dni, skupiając uwagę nowożeńców na różnych aspektach budowania trwałego związku małżeńskiego: umiejętnej komunikacji, sposobów na codzienne wyrażanie wzajemnej miłości czy odpowiedzialności za ukochaną osobę.

Tę i inne ciekawe gry znaleźć można na stronie producenta: www.grajmyrazem.pl


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl