logowanie

Graffiti na oświadczyny

Właśnie kupiliście lub wynajęliście mieszkanie? A może po prostu postanowiliście odświeżyć stare? Macie już pomysł jak je pomalować, farby kupione, czas wziąć się do roboty. Można wykorzystać tę chwilę i odświeżyć także Wasz związek. To doskonała okazja na oświadczyny!


Graffiti

Foto: flickr.com

Proponujemy zaszyfrowane graffiti na ścianie lub napis: „Wyjdź za mnie” „Czy zostaniesz moją żoną?” a dla wyemancypowanych pań: „Czy zostaniesz moim mężem?”
Możecie zostawić graffiti na ścianie jako pamiątkę (choćby przez jakiś czas) lub zamalować w trakcie malowania mieszkania – bo przecież to mieliście w planach ;).

 

Graffiti

Foto: duncancumming.home


Graffiti można też umieścić na murze znajdującym się na trasie Waszych spacerów, w drodze do pracy, na ścianie ulubionej kawiarni. Pamiętajmy jednak, że w tym wypadku trzeba otrzymać zgodę właściciela muru.

 

Graffiti

Foto: swns.com, Small World News Service


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl