logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Gry na wieczór panieński

Wieczór panieński przyjaciółki zbliża się wielkimi krokami? Kiedy brakuje czasu na opracowanie własnych pomysłów, warto zerknąć, co na rynku piszczy... a piszczy coś całkiem sympatycznego.

W sklepie GrajmyRazem.pl znaleźć można trzy rodzaje gier, które ułatwią zadanie organizatorce i na pewno umilą czas wszystkim zaproszonym: „Wieczór panieński w domu”, „Wróżby panieńskie” „Wieczór panieński na mieście”. Zadania dostosowane są do sytuacji i miejsca, w którym odbędzie się zabawa. Zadania angażują zarówno pannę młodą, jak i wszystkie uczestniczki wieczoru. Zadania są zróżnicowane – podczas wieczoru poza domem trzeba np. zorganizować chórek czterech przystojniaków, którzy zaśpiewają pannie młodej „sto lat”, a podczas wieczoru w domu można spróbować przepisów na drinki, wkleić zdjęcia pamiątkowe czy rozwiązać test z przygotowania do małżeństwa. Wróżby zaś to 12 wyjątkowych rytuałów, których wykonanie da odpowiedzi na temat przyszłości panny młodej.

Te i inne ciekawe gry znaleźć można na stronie producenta: www.grajmyrazem.pl

Można je także wygrać w naszym konkursie – szczegóły tutaj oraz na naszym profilu na Facebooku.


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl