logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Inspiracje: długie włosy

Długie włosy można uczesać w imponujący kok – ale można też ich nie wiązać albo zdecydować się tylko na koński ogon. Takie rozwiązanie może być bardzo szykowne!

Włosy związane lub puszczone wolno to propozycja raczej dla wyższych panien młodych, ale trzeba pamiętać o pewnych zasadach. Po pierwsze, nawet jeśli fryzura ma wyglądać niedbale, nie może być niedbała. Trzeba włosy umyć, nałożyć odżywkę, porządnie wysuszyć, naciągając na szczotce, pojedyncze pasma skręcić i dopiero wtedy je spinać. Po drugie, w przypadku fryzur glamour, nie można przesadzić z produktami do stylizacji. Nic nie wygląda gorzej niż hełm na głowie ze sklejonych lakierem włosów. Po trzecie, jeśli używamy spinek czy wstążek, trzeba się upewnić, że nie będą się zsuwać z włosów, bo ustawiczne poprawianie kucyka zepsuje cały dzień.Foto: weddinghair.com


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl