logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Inspiracje: fryzury z krótkich włosów

Nie trzeba mieć długich włosów, żeby na ślubie i weselu wyglądać zjawiskowo.

Konia z rzędem tej, której fryzjerka nigdy nie spytała, czy nie wolałaby zapuścić włosów na ślub. Jednak nie wszystkie kobiety dobrze wyglądają z długimi włosami – poza tym, nie wszystkie kobiety dobrze się z nimi czują. Zamiast codziennie wiązać włosy w ogonek, można mieć krótką fryzurę, która wymaga tylko przetarcia ręcznikiem. Ale co zrobić, żeby takie uczesanie wyglądało dobrze w wielkim dniu?

Do wyboru są dwa wyjścia. Celowo pomijamy tu dopinanie włosów – oczywiście, to też jakieś rozwiązanie, ale fryzury z długich włosów już opisywałyśmy. Jeśli masz krótkie włosy, możesz zdecydować się albo na mocno wystylizowaną, zwracającą uwagę fryzurę, albo na ozdoby we włosach. Do wyboru jest masa wzorów – retro, minimalistyczne, nowoczesne, kwiatowe, mini-kapelusze (zwane z angielska fascynatorami)… Poniżej kilka propozycji.


Foto: weddinghair.com

------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl