logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Inspiracje: ślub w kolorach RADIANT ORCHID

News Pantone o kolorze roku 2014 sprawił, że mamy ochotę na to, co kojarzy nam się z RADIANT ORCHID: lawendę, na liliowy, na fiolet… A tak się składa, że to wymarzony kolor na ślub i przyjęcie weselne!

Jeśli lawendowy – to najprościej będzie zdecydować się na lawendę właśnie. Pięknie pachnące kwiaty są dostępne w kwiaciarniach i na targach kwiatowych, więc można z nich zrobić i bukiet panny młodej, i wianki dziewczynek sypiących płatki, i ozdoby na stół. Jeśli nie lawenda – mogą być róże w odcieniach od jasnoliliowego do ciemnego fioletu, może być groszek pachnący, mogą być majestatyczne hortensje albo mieszanka kwiatów polnych. Na stołach można też porozstawiać kolorowe świece (kuliste lub podłużne), rozsypać płatki z materiału, krzesła ozdobić tiulem, wybrać winietki – krzesełka w głębokim odcieniu fioletu lub fioletowe motyle skrywające łakocie dla gości. Warto też pamiętać o zabawnych przywieszkach na butelki z alkoholem.

Cała sala może skrzyć się odcieniami fioletu dzięki girlandom z kryształków lub pereł w tym kolorze. Warto też wyłożyć dla gości księgę pamiątkową, a kieliszki dla państwa młodych oznaczyć fioletową wstęgą. Zamawiając tort, warto też wziąć pod uwagę preferencje kolorystyczne i poprosić o akcenty w kolorze fioletu – koronkę, formowaną z marcepanu girlandę, albo nawet pójść na całość i zamówić tort w kolorze dojrzałych, ciemnych winogron.


Foto: brides.com, sklep.fajnewesele.pl


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl