logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Kamelie na ślub

Kamelia to kwiat o dużych, regularnych, ciasno ułożonych płatkach. To także nazwa wiązanki ślubnej, stworzonej na podobieństwo kwiatu kamelii z płatków innych kwiatów.

Tego typu wiązanki, wymagające długich godzin pracy nad nimi, były popularne w latach 40-tych i 50-tych XX wieku. Obecnie rzadko się je spotyka, chociaż Katherine Heigl miała właśnie taki bukiet podczas swojego ślubu w 2008 roku.

Poniżej kilka zdjęć bukietów kameliowych. Co o nich myślicie? A może któraś z Was miała taki bukiet na ślubie? Czekamy na zdjęcia pod adresem: info@fajnewesele.pl

Foto: Ok Magazine, heatherthorne.com, www.etsy.com/shop/flowersbythevase, www.floristikaweb.sk, svetlana-flowerart.blogspot.com, InStyle / David Stark, blossomfd.blogspot.com


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl