logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Kolekcja ślubna Decolove

Decolove to młoda, poznańska firma specjalizująca się w szyciu wyjątkowych akcesoriów. Dziś prezentujemy ich ślubną kolekcję nakryć głowy.

Niedawno prezentowałyśmy piękne zdjęcia prawdziwych panien młodych, które zdecydowały się na ozdobę do włosów – kwiaty z materiału lub prawdziwe, nieduże toczki, kapelusiki (zwane z angielska fascynatorami)… Temat jest ciekawy, a co ważne – tego rodzaju ozdoby można też kupić w Polsce. Poniżej prezentujemy modele z przepięknej, ślubnej sesji polskiej marki Decolove, specjalizującej się w szyciu najróżniejszych dodatków – kokard, kwiatów, ozdób głowy. Wszystko jest ręcznie szyte, może zostać dopasowane do potrzeb klientki – wtedy będzie niepowtarzalne.

Dodatki Decolove można kupić w wybranych butikach w Warszawie i Poznaniu. Adresy i szczegóły na stronie internetowej Decolove oraz na profilu w serwisie Facebook.


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl