logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Książki zamiast kwiatów

Książki na ślubie zamiast kwiatówCoraz częściej pary nie chcą, żeby przy życzeniach pod kościołem wręczać im kwiaty, z których ilością i transportem często jest kłopot. Wy też wolicie coś bardziej praktycznego i trwałego?

Świetnym pomysłem, szczególnie dla miłośników czytania jest poproszenie gości o zakup książek zamiast kwiatów. Możecie nawet wymienić swoich ulubionych autorów, brakujące pozycje w domowej biblioteczce, albo wspomnieć o trudno dostępnych książkach, których nakład został wyczerpany. Możliwe, że ktoś ma je akurat w domu, trafi na nie w pobliskim antykwariacie lub znajdzie je na aukcji internetowej... Goście będą mieli satysfakcję, a Wy wymarzony prezent. Książki to również bardzo wdzięczny prezent ze względu na trwałość i możliwość zamieszczenia w nich dedykacji.

Alternatywą mogą być komiksy, jeżeli któreś z Was jest ich wielkim miłośnikiem. W tym przypadku szczególnie ważne jest żebyście określili serie, tytuły, autorów, bo wielu gości może zupełnie nie poradzić sobie z wyborem na własną rękę.

Jeżeli zdecydujecie się na książki lub komiksy zamiast kwiatów, koniecznie napiszcie o swojej prośbie na zaproszeniach ślubnych. Tu znajdziecie kilka propozycji wierszyków, które możecie wykorzystać.


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl