logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Margerita w blenderze

Do picia na wieczorze panieńskim szczególnie polecamy truskawkową Margaritę. Sposób jej przyrządzenia jest niezwykle prosty.

Potrzebujemy:
- 400 ml tequili,
- 200 ml likieru pomarańczowego,
- 200 ml wyciśniętego soku z cytryny,
- 200 ml musu truskawkowego,
- limonki do dekoracji,
- pokruszony lód

Margerita truskawkowaDo blendera wsypujemy osiem łyżek stołowych kruszonego lodu i wlewamy wszystkie składniki. Następnie miksujemy dokładnie i przelewamy do kieliszków. Na koniec drinki dekorujemy plasterkami limonki.
Taki blender wypełniony zmisksowanym drinkiem można podarować przyszłej pannie młodej w prezencie - z pewnościa przyda się na nowej drodze życia.

Margerita truskawkowa
Blender marki Sapir: dzięki trwałym ostrzom ze stali nierdzewnej szybko przygotuje drinki. Wydajny silnik o niskim poziomie hałasu, automatyczna ochrona termiczna silnika przed przegrzaniem i gumowe antypoślizgowe nóżki podstawy zapewnią nam komfort i bezpieczeństwo korzystania z tego urządzenia. Idealny pomysł na prezent.

Margerita truskawkowa


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl