logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Maszyna do pisania na ślub

Coś na ślub i wesele pisarza, dziennikarki, copywritera, właścicieli księgarni, albo po prostu miłośników książek. Pomysł sprawdzi się nawet w przypadku par, które niespecjalnie lubią pisać na maszynie do pisania, ale za to lubią oryginalne rozwiązania.

Niezbędny element i główny motyw przewodni tego wesela to maszyna do pisania. Miniaturowe czarne maszyny do pisania w klasycznym stylu vintage ustawiamy na stole obok nakryć i wstawiamy w nie wizytówki z imieniem i nazwiskiem gości weselnych. Maszyny są nie tylko stojakiem na winietki, ale też podziękowaniem i prezentem dla przybyłych.

Maszyna do pisania na winietkiMaszyna do pisania na winietki

Na osobnym stoliku ustawiamy czarną, starą, prawdziwą i sprawną maszynę do pisania zamiast księgi gości. Każdy gość może wystukać swoje życzenia dla pary młodej.  Nasza propozycja - na pierwszej kartce, włożonej do maszyny można napisać początek powieści:
Księga gości - motyw maszyna do pisania Maszyna do pisania na winietki i podziękowania dla gości.

 

Oczywiście zaproszenia ślubne i mapa usadzenia gości (jeżeli taką macie) muszą być koniecznie napisane na maszynie, albo przynajmniej czcionką przypominającą autentyczne wystukiwania (taka czcionka nazywa się nomen omen "Maszyna" i jest dostępna bezpłatnie w internecie). Menu chyba mogłoby być w formie broszury... takiej na gazetowym papierze. Najlepiej lekko pożółkłym. Jakie do tego motywu dobrać dekoracje ślubne i dekoracje sali weselnej? Książki, gazety, tomiki poezji, najlepiej tytuły, które są Wam najbliższe. Sesja zdjęciowa obowiązkowo w bibliotece, księgarni, albo przy maszynie do pisania. Zadymiony pokój na poddaszu, sterta książek, papierów a Wy (jedno z Was? ) pracujecie nad nową powieścią lub reportażem... Zaproszenia ślubne - maszyna do pisaniaMotyw przewodni wesela - maszyna do pisania


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl