logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

McWedding

Dla wszystkich fanów McDonald’s mamy dobrą wiadomość. McDonald’s poszerza swoją ofertę o McWesela. Już od stycznia 2011 roku pary młode będą mogły świętować zawarcie związku małżeńskiego w restauracjach znanej sieci fast food. Oferta dotyczy tylko hongkońskich restauracji, chociaż sieć McDonald’s nie wyklucza możliwości wprowadzenia oferty w innych miastach. Wszystko zależy przede wszystkim od zainteresowania i oczekiwań klientów.


Pomysł organizacji wesel w McDonald’s pozornie może wydawać się niedorzeczny, ale okazuje się, że wiele par marzy o McWeselu, bo właśnie w tej restauracji poznali się czy zaręczyli. Sieć fast food postanowiła wprowadzić nową ofertę za sprawą szumu medialnego, który pojawił się na skutek organizacji wesela hongkońskiej pary w jednej z restauracji. Obecnie pary mogą rezerwować termin na przyszły rok. A oferta jest wyjątkowa.


Zamiast tortu McDonald’s proponuje jabłkowe ciastka ułożone w kształt tortu, a suknia ślubna panny młodej ma być wykonana z… balonów. Oczywiście alkohol jest zabroniony, dlatego nowożeńcy i goście będą wznosić toast wodą lub innym napojem bezalkoholowym. W ofercie znajdują się zaproszenia, zestawy dekoracji sali, podziekowania dla gości, balonowe obrączki. Koszt organizacji wesela to kilka tysięcy hongkońskich dolarów (100 HDK to ok. 35 zł).

Foto: http://www.cnngo.com/


Oprócz organizacji McWesel klienci będą mogli również organizować w McDonald’s swoje przyjęcia zaręczynowe oraz obchodzić rocznice ślubów.


Zainteresowani więcej informacji znajdą TUTAJ

Wybór menu, dekoracji i dodatkowych McAtrakcji znajduje się TUTAJ.


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl