logowanie

Milita Nikonorov

Jej suknie i sukienki idealnie podkreślają sylwetkę i są hołdem dla kobiecych kształtów. Kolekcje sygnowane metką "NIKONOROV" można kupić w wielu butikach w Polsce i za granicą m.in. we Francji, Niemczech, Irlandii. Suknie na specjalne zamówienie tworzone są w atelier projektantki w Łodzi a gotowe kreacje można zamówić przez internet w oficjalnym butiku www.milita.pl. Milita Nikonorov jest laureatką wielu prestiżowych konkursów mody,  a jej marka kojarzy się z luksusem i świetną jakością.


Nikonorov
Kolekcja wiosna/lato 2012 to ręcznie drapowane i wykańczane modele, zaprojektowane z włoskiego jedwabiu, ozdobione charakterystycznymi dla projektantki aplikacjami. Są wsród nich modele zarówno długie jak i krótkie sukienki ślubne. Dopełnieniem jest piękna, ręcznie wykonana biżuteria w cudownie letnich kolorach.


Nikonorov

Nikonorov

Nikonorov

NikonorovFoto & projekty: Milita Nikonorov


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl