logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Miód na podziękowanie

Upominki dla gości, które stały się już normą w Polsce czerpią głównie z tradycji z innych krajów, gdzie najbardziej popularne są migdały w lukrze, pakowane w woreczki lub różnego rodzaju pudełka. Istnieje jednak kilka typowo polskich pomysłów, które warto rozważyć zamiast lub obok migdałów.

Proponujemy przede wszystkim miód, a właściwie miodzik jako upominek i podziękowanie dla Gości weselnych. Miód dla gości powinien pochodzić prosto z polskiej i ekologicznej pasieki . Ta słodka zapowiedź miodowego miesiąca może stać się uroczym podarunkiem dla gości. Miniaturowy słoiczek ozdobiony w konwencji ślubnej, przewiązany wstążeczkami, zawinięty w tiul z motywem serduszek, obrączek, biedronek, róż. Miód może też mieć doczepione srebrne lub złote anielskie skrzydła. Wzór i dekorację można wybrać.

Do słoiczka polecamy dołączyć karteczkę z podziękowaniem lub z jakimiś miłymi słowami, np. "Słodkiego miłego życia, życzą Ania i Kacper".


To doskonały prezent dla gości weselnych, ale również sprawdza się jako upominek na komunie i chrzciny. Można podarować go też wybranym osobom po ślubie przy okazji pokazywania zdjęć lub filmu. Osobom, które wiele znaczą dla młodej pary - rodzicom, dziadkom, rodzicom chrzestnym, świadkom i najbliższym przyjaciołom. Jest to wyjątkowo oryginalny prezent. Wiosenno-letni, smaczny i elegancki.
------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl