logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Mrongovia Resort&Spa

Jeśli nad egzotyczne plaże przedkładasz polskie jeziora, polecamy wybrać na podróż poślubną Mazury.

Położony tuż przy jeziorze Czos, w samym sercu mazur, w Mrągowie hotel Mrongovia Resort&Spa to miejsce, gdzie można w miły sposób spędzić weekend, tydzień czy nawet kilka tygodni. Rozrywek nie brakuje – jezioro i żaglówki są na wyciągnięcie ręki, podobnie jak rowery. Jeśli pogoda okaże się nie sprzyjać spacerom, można wybrać się na hotelowy basen, siłownię czy kręgielnię. W pogodne wieczory można skorzystać z jacuzzi pod gołym niebem. Hotel ma swojej ofercie również szereg zabiegów, które przywrócą skórze piękno, odmłodzą i poprawią samopoczucie.

Hotel organizuje zajęcia swoim gościom – tak, że codziennie można spędzić czas w inny, ale zawsze przyjemny sposób. Są warsztaty rytmiczne, jazda gokartami, koncerty, a także piesze wycieczki z podchodami. Na miejscu jest też restauracja, bary, a nawet smażalnia ryb. W takim miejscu można przyjemnie wypocząć, spędzając czas z bliską osobą.

Hotel Mrongovia Resort&Spa
ul. Giżycka 6
11-700 Mrągowo
Tel: +48 89 743 31 00
mrongovia@hotel.pl
http://www.mrongovia.hotel.pl


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl