logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Na koperty: świnka skarbonka

Nasza czytelniczka podzieliła się z nami doskonałym pomysłem na to, jak stworzyć własnej roboty świnkę – skarbonkę na prezenty w formie pieniędzy w kopertach.

Potrzebny będzie duży, nadmuchany balon, który oklejamy masą papierową. Kiedy masa stwardnieje, doklejamy uszy, nogi, ogonek i ryjek, malujemy oczy. Na końcu wycinamy otwór na koperty i nasza świnka jest gotowa.

Musimy przyznać, że pomysł nas zachwycił – świnka jest urocza i na pewno spodoba się wszystkim gościom, dużym i małym (tym małym pewnie nawet bardziej!). Takie osobiste akcenty to pewny sposób na uczynienie wesela niezapomnianym.

Za pomysł dziękujemy Oli. Jeśli macie pomysły związane z organizacją wesela, piszcie do nas: info@fajnewesele.pl------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl