logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Na planie filmowym

Laureat konkursu na najlepsze pomysły:  Bez striptizerek, ale z dobrą, naprawdę pamiętną zabawą. Kręcimy film. Wieczór kawalerski to kilkanaście godzin na planie filmowym. Koledzy ze szkoły filmowej przygotowują scenerię, stroje, organizują sprzęt i wymyślamy wspólnie scenariusz. Pan młody oczywiście w roli głównej. Może być Jamesem Bondem, może być policjantem, albo jakimś szalonym naukowcem. Cokolwiek do niego pasuje i zgodnie z możliwościami ekipy. Są też oczywiście piękne kobiety... Wszyscy się przebierają, grają swoje role. Oczywiście film wychodzi amatorsko, ale za to jak zabawnie.

Przy większym budżecie (lub dobrych znajomościach w branży) bierze się profesjonalną ekipę produkcyjną i reżysera. Może z jakiegoś serialu nawet. I kręci się jeden z odcinków, np. Kryminalnych, albo Prison Break...

Autor pomysłu: Piotr Stachurski

na planie filmowym


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl