logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

O niej piszą gazety!

Dla wszystkich, którzy poszukują niebanalnych prezentów na wieczór panieński, będzie to na pewno dobry pomysł. W Polsce można zamówić w prezencie artykuł ze zdjęciem na pierwszej stronie wybranej gazety, a nawet zredagować całą okładkę. Obdarowana przyszła panna młoda dostanie gazetę, która wygląda jak prawdziwa.

Teksty można wybrać z serii gotowych, proponowanych artykułów i dodać tylko odpowiednie imię oraz zdjęcia. Można też stworzyć od podstaw własne teksty, nawiązujące do stylu życia panny lub też tego, co ją niebawem czeka. Nagłówek jest stylizowany na wygląd jednego z rzeczywistych tytułów.

Jeżeli brakuje Ci pomysłu na prezent dla koleżanki, która wkrótce stanie na ślubnych kobiercu albo chcesz zrobić jej żart, spraw, by trafiła na czołówkę gazety.

Gazetę można również zamówić oprawioną w antyramę lub w elegancką ramkę, gotową do powieszenia w biurze lub domu.

www.gazetomania.pl


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl