logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Obrączki - co zamiast

Co zamiast obrączki

A co jeżeli młoda para nie chce obrączek? Bywa, że praca nie zawsze pozwala na ich noszenie, albo są inne okoliczności, które uniemożliwiają ich założenie. Albo, po prostu oboje nie lubicie biżuterii, nie macie ochoty czuć się zaobrączkowani" i niemiła jest Wam myśl noszenia obrączek ślubnych na palcu. Czasem obrączki stają się symbolem tylko na ten jeden, szczególny dzień.

Jeżeli nie chcecie trzymać ich w pudełku i pragniecie innego symbolu, który na co dzień przypomni o waszym małżeństwie wymyślcie coś innego. Jedną z najprostszych możliwości jest zawieszenie obrączki na łańcuszku lub bransoletce.

 

Możecie też zamiast obrączek zrobić sobie specjalny wisiorek z wygrawerowanymi inicjałami, imieniem lub sentencją, albo breloczek do kluczy (np. połówki serca z grawerem, jedna dla Niej, druga dla Niego, które będą się ze sobą łączyły).

Zamiast obrączek ślubnych

Pomysły zamiast obrączek ślubnych


Foto: Tiffany&Co.

 

A może kolczyk w pępku? Albo wyjątkowy zegarek w damskiej i męskiej wersji (na zdjęciu zegarek Marc Jacobs).

Jeśli pragniecie czegoś oryginalnego i niepowtarzalnego, możecie też wytatuować sobie imię drugiej połówki na jakiejś części ciała. Imię, albo słowa takie jak np. „póki śmierć nas nie rozłączy”, datę ślubu lub coś, co będzie przypominało o tym szczególnym dniu.

Tatuaż ślubnyFoto: jettingtothewedding.com

Tatuaż ślubny

Tatuaż ślubny
Foto: generalvalentine.com


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl