logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Orient et Occident


Wiosenna odsłona prawdziwego piękna, kobiecości i seksapilu. ORIENT et OCCIDENT - to klucz w doborze bielizny w sezonie wiosna/lato 2011. Li PARIE po raz kolejny udawadnia, że kobiety w gorsetach wyglądają luksusowo oraz że świat bielizny jest prawdziwą magią.

Podczas nocy poślubnej kobiety powinny wyglądać wyjątkowo. Kolekcja proponuje: gorsety w stylu Channel w zaskakującej dziennej odsłonie, delikatną, eteryczną i minimalistyczną bieliznę w wiosennej aranżacji, inspirowaną kobietą przebudzoną z zimowego snu. Królują subtelne pastele, bazowe beże i energetyczne owocowe sorbety: landrynka, malina, pomarańcza i limonka. A to wszystko utrzymane w romantycznym stylu retro, nawiązującym do pierwszych seksownych bardotek.


Orient et Occident

 

Marka Li PARIE nie zapomniała też o podrózy poślubnej: kostiumy kąpielowe stylizowane marzeniem o podróży po wszystkich plażach świata, a także najbardziej kobiecy Pin-up inspirowany powracającym stylem lat 50-tych i 60-tych. Nie mogło tez zabraknać elementów marynarskich w stylu Yachting.Orient et OccidentP.S.
Li PARIE głośno nawołuje do profilaktycznego badania piersi. Wszystko po to, aby wspierać nie tylko piękno, ale także zdrowie, które jest dobrem najwyższym. Dlatego podczas swoich pokazów zaprasza gości specjalnych, tj. Amazonki. Dużym sukcesem tworzy nową wiedzę - brafitting dla amazonek, co oznacza znaczna poprawę jakości ich życia. Bo misją Li PARIE jest odkrywanie piękna i zmysłowości w każdej kobiecie, poprzez idealne dopasowanie bielizny oraz codzienną profilaktykę.
Do czego dołącza się FajneWesele.pl
------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl