logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Panache dla panien młodych

Panache to marka stworzona z myślą o kobietach z dużym biustem. Bielizna tej marki jest wytrzymała, produkowana w szerokim zakresie rozmiarów (miseczki od D do H, obwód od 65 do 85 cm). Jest także bardzo ładna.

W ofercie marki na ten rok znajdziecie 4 modele, które z powodzeniem sprawdzą się jako bielizna pod suknię ślubną. To, co je wyróżnia, to jasne barwy (biały, cielisty, beżowy), kilka wariantów staników (bez ramiączek, z głębokim wycięciem, z gorsetem) i majtek.

Bieliznę Panache można kupić w większości sklepów z dużymi rozmiarami bielizny – adresy znajdziecie na stronhttp://sklep.fajnewesele.pl/gadzety-na-wieczor-panieski/329-boa-rozne-kolory.htmie Stanikomania, na której można się też dowiedzieć wiele na temat prawidłowego doboru stanika. Ceny staników Panache wahają się w granicach 160 – 220 zł, w zależności od modelu.

http://www.panache-superbra.com/------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl