logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Pierścionek z wiadomością

"Masz wiadomość"! Gdzie? Na palcu. Pod pierścionkiem. Czy to nie oryginalny pomysł na zaręczyny? Nam bardzo się spodobał. Pierścionek ma od wewnątrz uwypuklenia, które układają się w  napis i delikatnie odciskają pozostawiając na palcu napis. Może to być pytanie albo prośba: "Wyjdziesz za mnie?", "Will you marry me?" "Wyjdź za mnie", "Bądź moją żoną", "Marry me". ale może to też być wyznanie "Kocham Cię" lub ważna data.

Pierścionek z wiadomością
Zaskakujący, intrygujący i pomysłowy pierścionek zaręczynowy z wiadomością można kupić między innymi na stronie infmetry.comPierścionek z wiadomością


Inspiracją do powstania tego pierścionka była piosenka koreańskiego piosenkarza, który znalazł na palcu ślad po tym jak zerwał ze swoją dziewczyną i wyrzucił obrączkę, którą nosił od długiego czasu. Ślad po związku odcisnął się na jego dłoni.


Pierścionek z wiadomością


"Inner message ring" odciśnie taką wiadomość jak sobie wybierzemy. Czasem sposób wypowiedzenia tych najważniejszych słów może wzmocnić ich znaczenie. Tak właśnie może być w przypadku tego pierścionka. Czekamy na polskich jubilerów, żeby wprowadzili takie pierścionki zaręczynowe i obrączki ślubne do swojej oferty.

Pierścionek z wiadomością


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl