logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Pies na ślubie

Foto: www.dinodirect.com

Jeżeli mamy ukochanego psiaka i nie wyobrażamy sobie spędzić bez niego dnia ślubu, zaprośmy go! Co więcej zaangażujmy go w obchody ceremonii! Musimy tylko nauczyć czworonoga dobrych manier. Komendy typu: siad, do nogi, waruj, powinien mieć opanowane. Możemy mu też zafundować wizytę u psiego fryzjera.

Jeżeli chodzi o strój to dostępne są już eleganckie a nawet markowe ubranka wizytowe. Nakrycia głowy, sukienki, smokingi, wielkie ozdobne kokardy czarne lub białe oraz nosidełka dla psów na tak specjalne okazje jak właśnie ślub. Bezsprzecznie pupil będzie się prezentował nienagannie i wykwintnie.

Znajoma, zakochana w swoich dwóch Yorkach bez granic przyzwoitości, marzyła po cichu o tym, by przyniosły jej do ołtarza na poduszeczkach obrączki. Niemożliwe? Możliwe!

Specjalnie do tej misji przygotowano psie poduszeczki na obrączki a nawet motyle skrzydełka. Mocowane na specjalnych szelkach sprawiają obłędne wrażenie.

 

Foto: www.best-wedding-anniversary-gift-ideas.com

 ------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl