logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Poduszka na obrączki

Poduszki na ślubne obrączki to coraz popularniejszy dodatek na ślubach. Zamiast podawać obrączki na kościelnej tacy, można to zrobić na poduszce, którą wcześniej najlepiej dopasować kolorystycznie do sukni ślubnej i innych dekoracji. Nawet na ślubach cywilnych, poduszka często okazuje się trafionym dodatkiem.


Poduszka na obrączki złota kolekcjaPoduszka na obrączki "Złota kolekcja"Poza tym, to również praktyczna dekoracja. Obrączki przywiązuje się do tasiemek na poduszce i nie trzeba się obawiać, że ktoś je po drodze zagubi, upuści lub w ogóle o nich zapomni. Mając już poduszkę warto pomyśleć o tym, żeby jakieś dziecko z rodziny przeszło przez kościół (lub inne oficjalne wejście, w zależności od tego gdzie odbywa się ślub) niosąc właśnie poduszkę z obrączkami.

Jaką wybrać?
Poduszki mogą być w różnych kolorach, ale zazwyczaj pary młode wybierają te w kolorze kości słoniowej, ecru lub białe.
Dzięki aplikacjom i dekoracjom naszywanym na poduszki, z łatwością można dobrać coś co dopasuje się do dekoracji i sukni ślubnej. Mogą to być koronki, tiule czy kryształki. Na niektórych można także doczepić aplikacje z naturalnych kwiatów.


Poduszka na obrączkiPoduszka na obrączki "Biała kolekcja"


Poduszki na obrączki mogą być doskonałym uzupełnieniem kolorystyki i stylu ślubu i wesela. Mogą być częścią całego zestawu ślubnego, na przykład kolekcji złotej lub białej. W skład takiego zestawu ślubnego, ozdobionego kryształkami lub kamieniem oraz białą lub złotą wstążką wchodzą: kieliszki do szampana, kieliszki do wódki, księga gości, poduszka na obrączki oraz dwa podziękowania dla rodziców.

Obie kolekcje do zobaczenia i kupienia w sklep.fajnewesel.pl


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl