logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Prezenty dla romantyczki

Dobra herbata, piękne zapachy, wspomnienia z miłych miejsc i czekolada.

Jeśli szukasz prezentu dla przyjaciółki – romantyczki, mamy kilka propozycji. Takiej dziewczyny nie ucieszą praktyczne prezenty – nawet jeśli ma je na liście. Jeśli obok ręczników, czajnika czy kompletu sztućców znajdzie coś, co uprzyjemni jej chwile w domu albo przypomni wakacje, będzie wniebowzięta.

Bileciki do prezentów z motywami paryskimi firmy Cavallini & Co, zamknięte w metalowym pudełku, przypomną o wycieczce do Paryża… albo będą inspiracją do zaplanowania jej. Cena 55 zł, kupisz w sklepie Secret Life (of things).

Kulisty, błękitny czajniczek z zaparzaczem marki Kusmi, znanej też z doskonałych mieszanek herbat, przyda się w chłodne wieczory. Cena 159 zł, kupisz w sklepie Secret Life (of things).

Kto nie lubi czekolady? Ta widoczna na zdjęciu to tak naprawdę kalkulator, ale pachnie całkiem jak prawdziwa słodycz. Może posłużyć do obliczania, ile kostek dziennie można zjeść bez martwienia się o linię. Cena: 53 zł, kupisz w sklepie Red Onion.

Piękny dom to także piękny zapach w nim. Zamiast tradycyjnych kadzidełek o intensywnych zapachach, można też wybrać odświeżające spraye, jak ten firmy La Compagnie de Provence, o świeżym, morskim aromacie. Cena: 69 zł, kupisz w sklepie Red Onion.------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl