logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Profesjonalna sesja zdjęciowa

Profesjonalna sesja zdjęciowa w prezencie dla przyszłej panny młodej może okazać się wyjątkowym prezentem, a przede wszystkim będzie dobrą pamiątką. Możecie wykupić sesję zdjęciową u profesjonalnego fotografa. Oprócz tego możecie też zamówić profesjonalną wizażystkę i wypożyczyć stroje z teatru. Inspiracji do sesji może być wiele, a wszystko zależy od tego w jakiej scenerii panna młoda będzie się dobrze czuła, jaką ma urodę, zawód, zainteresowania.

Może to być sesja w stylu barokowym na jakimś zamku, biało-czarna sesja w studiu, zdjęcia w stylu Alicji w Krainie Czarów, sesja w lesie, na dachu, na strychu u babci, itd. Taka sesja pozwoli Waszej przyjaciółce poczuć się jak modelka. Oczywiście nie będzie to dobry pomysł na prezent dla zawodowych modelek, aktorek ani bardzo nieśmiałych osób.

O ile dobrze znacie przyszłą pannę młodą, same będziecie wiedziały, czy to dobry pomysł.


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl