logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Przez żołądek do serca - KONKURS

::KONKURS:: PRZEZ ŻOŁĄDEK DO SERCA


Z okazji Dnia Chłopca organizujemy konkurs: szukamy pomysłów jak dotrzeć do serc naszych mężczyzn. Wiadomo: przez żołądek. Dlatego czekamy na potrawy, które urzekną, uwiodą, zawrócą w głowie.

Konkurs


Konkurs trwa od 30.09.2011 do 07.10.2011 (do północy).

Kto może wygrać? Każdy, kto w tym czasie prześle na adres info@fajnewesele.pl lub zamieści na naszym profilu na Facebooku zdjęcie dania/potrawy wraz z jej nazwą.

Fajne Wesele facebook

 

Kto wygra? Dwie osoby, których zdjęcia i potrawy najbardziej oczarują nasze męskie jury i które najbardziej zobrazują hasło konkursu: PRZEZ ŻOŁĄDEK DO SERCA. Liczy się finezja, pomysłowość, wyczucie smaku i męskich gustów. (Nawet zupa z soczewicy odpowiednio podana może uwieść męskie zmysły.)
O co gramy? O dwa zestawy produktów AGD marki Sapir: w każdym zestawie sandwich toster, sokowirówka, mikser i czajnik.


Konkurs_Sapir


Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 18.10.2011 na naszym profilu na Facebooku oraz w serwisie Fajnewesele.pl. Każdy może wysłać dowolną ilość zdjęć potraw/dań. Ważne, żebyście były ich autorkami.


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl