logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Pudełka na koperty

Pudełko na koperty to alternatywa i co raz modniejsza konkurencja dla klatki na koperty - o klapie marynarki świadka nie wspominając. Tańsze ale nie mniej atrakcyjne. Pudełka są wykonane są z grubego, zdobionego kartonu w dwóch kolorach - w wersji biało-czarnej i biało-złotej. Podczas wesela służą do zbierania kopert z pieniędzmi oraz kartek z życzeniami ślubnymi. Szczelne, więc nic z nich nie wypadnie. Pudełka na koperty to również ciekawa dekoracja ślubna.

 

Wymiary: 25 x 25 x 23 cm

Kupicie je w  sklepie ślubnym Fajne Wesele. Pudełko na koperty i życzenia ślubnePudełko na koperty i życzenia ślubne Pudełko na koperty i życzenia ślubne Pudełko na koperty i życzenia ślubne

 

Jak donszą zadowoleni klienci, pudełko po ślubie jest idealnym miejscem na gromadzenie pamiątek z tego uroczystego dnia.


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl