logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Rodzice na czołówce gazety

Dla wszystkich, którzy poszukują niebanalnych prezentów dla rodzicówi, będzie to na pewno dobry pomysł. W Polsce można zamówić w prezencie artykuł ze zdjęciem na pierwszej stronie wybranej gazety, a nawet zredagować całą okładkę. Obdarowani z okazji Waszego ślubu rodzice dostaną gazetę, która wygląda jak prawdziwa.

Teksty można wybrać z serii gotowych, proponowanych artykułów i dodać tylko odpowiednie imiona oraz zdjęcia prosto z wesela lub też z Waszego dzieciństwa. Można też stworzyć od podstaw własne teksty, nawiązujące do Waszych rodzin lub też samych rodziców. Nagłówek jest stylizowany na wygląd jednego z rzeczywistych tytułów.

Jeżeli brakuje Wam pomysłu na prezent dla rodziców, spraw, by trafili na czołówkę gazety. Gazetę można również zamówić oprawioną w antyramę lub w elegancką ramkę, gotową do powieszenia w domu.


http://www.gazetomania.pl


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl