logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Słodki stół na weselu

Słodki stół na przyjęciu weselnym nie ma zastąpić tortu - choć może. Jest to urokliwy kącik z deserem, słodki pretekst, żeby wstać z przypisanego miesjca i porozmawiać z innymi gośćmi. Poza tym tort to pewnik, a słowo deser kryje w sobie przecież tyle znaczeń. Dziś wybraliśmy siedem rpozoycji na słodki stół, które zaskoczą Waszych gości. Pamiętajcie, że mają one za zadanie nie tylko smakować ale i smakowicie się prezentować.


Słodki stół na weselu
Słodki stół pełen cukierków w przeróżnych kształtach i o najrózniejszych smakach, w papierku lub bez, najważniejsze, żeby (jak powyżej) trzymać się wybranego koloru lub smaku.


Słodki stół na weselu


Lizaczki tradycyjne i czekoladowe, ważne, żeby było słodko i na patyku.


Słodki stół na weselu


Pączki - ich zalet ani nadzienia reklamować szczególnie nie trzeba.


Słodki stół na weselu


Deser przygotowany w miniaturowych słoiczkach, tak, żeby każdy znalazł dla siebie smakowitą porcję. Może to być tiramisu lub pana cotta lub innny kremowy czy owowcowy deser.


Słodki stół na weselu


Żelki, pianki, praliny, gumowate łakocie.


Słodki stół na weselu


Ciastka, ważne, żeby były domowej roboty. Panna młoda może niekoniecznie podejmie się ich wypiekania ale może jedna z druhen, przyjaciółek lub cioć.


Słodki stół na weselu
Konfitury i wafle. Jest przy nich sporo zabawy. Obowiązkowo domowej roboty.

 

Fotos: Jennifer Sbranti, Cake Pops, Kathleen Ullman of Twig & Thistle, Cookie Creative by Jennifer, Krystal Mann, G Desserts, Shannon Nicole Smith


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl