logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Ślub na stadionie

Ślub to nie tylko oficjalne umocowanie związku dwóch osób, ale przede wszystkim ich wielkie święto, obchodzone tak, żeby para młoda czuła się wyjątkowo. Jeśli więc przepadacie za piłką nożną, dlaczego nie wziąć ślubu… na stadionie?

 

Ślub na stadionie


Ślub na stadionieMimo że to brzmi nieprawdopodobnie, to śluby na stadionach nie są niemożliwe. Nie tak dawno słowa przysięgi małżeńskiej po raz pierwszy padły na stadionie FC Barcelona. Nie trzeba wiele – wystarczy być członkiem (lub członkinią) fanklubu drużyny. Oczywiście, jest to też możliwe w USA – na stadionie Appalachian State University w Karolinie Północnej odbył się ślub fana lokalnej drużyny futbolu amerykańskiego. Dla obojga młodych, ślub w tym miejscu był wyjątkowy także dlatego, że są absolwentami tego uniwersytetu, podobnie jak wielu członków ich rodzin. Marzenie pana młodego spełniło się po rozmowie ze znajomym zasiadającym we władzach uczelni – okazało się, że ślub nie wymaga zbyt wielu przygotowań czy zmian w ustawieniu ławek. Dodatkowo, państwo młodzi zdecydowali się włączyć do motywów ślubnych kolory drużyny – złoto i czerń.Ślub na stadionie

Stadion baseballowy Dodgersów, umiejscowiony w Los Angeles, ułatwia sprawę jeszcze bardziej – ta lokalizacja jest podawana przez wiele lokalnych serwisów ślubnych jako miejsce, gdzie można zorganizować ślub. Wystarczy zdecydować się na dzień, kiedy nie ma meczu albo wybrać czas do pięciu godzin przed jego rozpoczęciem. Stadion mogący pomieścić 50 000 ludzi staje się prywatną salą państwa młodych, na telebimach pojawiają się zdjęcia ich, ich rodzin i bliskich. Sama ceremonia może się odbyć albo w luksusowej Sali dla VIPów, albo wprost na boisku.

figurki na tortCo prawda wiemy o wielu przypadkach zaręczyn na polskich stadionach, a także o przynajmniej jednym weselu na polskim stadionie, ale ślub? Jeśli coś o tym wiecie, piszcie do nas: info@fajnewesele.pl Czekamy też na informacje od władz stadionów i innych obiektów sportowych w Polsce – pochwalcie się! A skoro o fankach i fanach mowa – w naszym Sklepie Fajne Wesele są do kupienia specjalne figurki na tort dla niej i dla niego. Polecamy!


Foto: Alex Ho Photography, Town & Country, Mike Panic, Jeff Loftin Photography, camiwadephotography, Mc Cloud Pphotography, JunShien.com, OneWed.com, Jonathan Ivy, Scott A. Nelson, Stuart Walker Photography, Jonathan Elderfield Photo Blog


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl