logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Ślub w kolorze turkusu

W Polsce to marka mniej znana, ale w wielu krajach Tiffany to ulubiona marka biżuteryjna kobiet biorących ślub, a odcień turkusu używany przez nią na opakowaniach to jeden z popularnych kolorów wykorzystywanych podczas tworzenia ślubnych dekoracji.

Taki odcień, ciepły błękit złamany zielenią, to doskonała propozycja na późne lato, na śluby nadmorskie… Nawiązania do stylistyki Tiffany można osiągnąć niewielkim kosztem, rysując błękitne wzorki na szybach i lutrach przy pomocy kredy w płynie, wybierając turkusowe wstążeczki do przewiązania zaproszeń, turkusowe winietki, rozrzucając na stołach turkusowe kryształki w różnych kształtach (łezki, okrągłe, w kształcie kostek lodu czy brylantów).

Do turkusu najlepiej pasuje srebro lub ciemny brąz. Projektując zaproszenia i przystrojenie sali (np. organzą czy girlandami), weź to pod uwagę. Po zakończeniu przyjęcia, możesz podziękować gościom, wręczając im turkusowe czekoladki czy migdały, zamknięte w ślicznych, małych pudełkach. Możesz też podzielić się ślubnym tortem, pakując po kawałku dla każdego w odpowiedni karton.Foto: marthastewartweddings.com, sklep.fajnewesele.pl


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl