logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Ślub w kosmosie? Czemu nie

Dla wszystkich poszukujących niestandardowych pomysłów, oto wyjątkowa propozycja ceremonii ślubnej w kosmicznych przestworzach. Zapisy już trwają, wystarczy pobrać się nie wcześniej niż za dwa lata i w między czasie odłożyć $2,2 mln.

Wiele firm przygotowuje się już do regularnej turystyki kosmicznej i takie podróże za kilka lat pojawią się jako standardowa oferta. Jeżeli więc zamierzamy wybrać się w kosmos i spełnić marzenie życia, może warto byłoby przy okazji takiej wyprawy zrobić coś wyjątkowego, na przykład pobrać się . Ceremonia odbywa się 100km nad Ziemią i trwa około godziny.


Foto: news.nationalgeographic.com

W cenie są: „górnolotne” doznania na pokładzie statku Rocketplane ,  czterodniowy trening i przygotowanie przed wylotem, suknia ślubna, album ze zdjęciami, film pamiątkowy , transmisja na żywo dla zgromadzonych Gości i opieka nad nimi. Na pokład statku można zabrać ze sobą dwie osoby (świadków) oprócz pilota i księdza (bądź urzędnika udzielającego ślubu). Do rozstrzygnięcia pozostaje jeszcze legalność takiego związku zawartego w przestrzeni kosmicznej, w której nie ma jurysdykcji prawnej. Zawsze jednak można podpisać stosowne papiery ponownie na ziemi.

Jeżeli jesteście zainteresowani i potrzebujecie pomocy w rezerwacji, zorganizowaniu wszystkich formalności – prosimy o kontakt z nami: kontakt@abcslubu.pl


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl