logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Ślub w Las Vegas

Mamy dla Was prawdziwą gratkę – zdjęcia ze ślubu, który odbył się w jednej z wielu kaplic w Las Vegas, amerykańskim mieście, gdzie wszystko jest możliwe. Nawet wizyta Spocka ze Star Trek.

Przyzwyczailiśmy się, że ślub to wydarzenie wzniosłe, trochę koturnowe, że przyjmujemy wtedy ustalone role i w nich musimy zmieścić naszą osobowość. Jak widać na tych zdjęciach – można wziąć ślub w kaplicy tuż przy kasynie, zaprosić Spocka i innych członków załogi Star Trek, świetnie się bawić i pięknie wyglądać. Zwróćcie uwagę na sukienkę panny młodej – wystarczy zmiana dodatków i można ją założyć na wieczór w mieście z przyjaciółkami. Nie namawiamy do porzucenia polskich zwyczajów, ale jeśli nie czujecie się pewnie w tradycyjnej stylistyce – można inaczej.


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl