logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Ślub w słonecznych odcieniach

Słońce to złoto – ale także wszystkie odcienie od jasnożółtego do ciemnopomarańczowego.

Taka paleta kolorystyczna dodaje energii, świetnie wygląda w zachodzącym słońcu i pasuje do wesel odbywających się późnym latem i jesienią.

Poniżej prezentujemy kilkanaście zdjęć, które być może zainspirują Was przy projektowaniu dekoracji sali czy wyborze kwiatów. Warto zwrócić uwagę na detale – róże na krótkich łodygach, umieszczone w kolorowych szklankach, nadadzą stołowi uroku. Dzieci z płatkami kwiatów można wyposażyć w pudełka na płatki obklejone papierem w odcieniach pomarańczu. Można też ustawić na stołach dekoracje z pomarańczy lub mandarynek, także łączonych z awokado i limonkami.

Zamiast kwiatów typowo weselnych, eleganckich, można zdecydować się na astry (kwitną od sierpnia!), kwiaty polne, sezonowe, zapomniane nieco, a bardzo dekoracyjne gerbery lub aksamitki. Prostym dodatkiem będą też intensywnie pomarańczowe winietki dla gości, serwetki i ozdobne kokardy na krzesłach.





Foto: brides.com


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły




Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl