logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Ślub w stylu Zmierzchu

Pewnie nie jedną z was zauroczyła saga Zmierzch. Mamy kilka pomysłów dla tych z was, które chcą sprawić, by wesele miało mroczny klimat niczym bal wampirów.

Suknia i makijaż powinny być bogate w kolor czerwony, bordowy i czarny. Oczywiście, jeżeli nie chcesz pozbywać się koloru białego owe kolory użyj w ubiorze, jako akcesoria lub aplikacje na sukni. Mogą to być buty, kokardy czy bukiet ślubny. W makijażu odchodzimy od pasteli, stawiamy na krwistą czerwień na ustach i mocno podkreślone oczy.


Zmierzch
Zmierzch

Cała atmosfera ślubu będzie tym bardziej mroczna, im więcej poświęcisz czasu na udekorowanie sali (czy pleneru). Czarny i czerwony poprzeplatany niewinną bielą – to kolory, które możesz wykorzystać przy wymyślaniu dekoracji.

By atmosfera Zmierzchu udzieliła się gościom, jeszcze przed ślubem, możesz zainspirować się poniższymi wzorami zaproszeń ślubnych.

Zmierzch

 

źródło: Wedding Chicks


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl