logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Suknie ślubne Fulara & Żywczyk

Szukając sukien ślubnych, natykamy się często na obco brzmiące nazwy – francuskie, włoskie, hiszpańskie… A polskie?

Jednym z doskonałych przykładów polskiej firmy szyjącej ciekawe, eleganckie, odpowiednie dla każdej chyba panny młodej suknie jest Dom Mody Fulara & Żywczyk, powstały w Krakowie. Dwaj panowie współpracują ze sobą od kilku lat i zajmują się projektowaniem sukien zarówno ślubnych, ja i wieczorowych. Ważna dla nich jest jakość wykorzystywanych tkanin, dodatki, precyzyjne wykończenie, dlatego oferują w salonach także biżuterię, garnitury i płaszcze.

Widoczne na zdjęciach suknie to przede wszystkim klasyczne, sute spódnice i podkreślające dekolt gorsety, ale znajdą tu coś dla siebie także zwolenniczki linii blisko ciała czy dziewczyny szukające krótkich, ale wytwornych sukienek. Nie ma tu awangardowych kolorów – większość kolekcji jest biała, z drobnymi akcentami w pastelowych barwach w kilku modelach.

Suknie Fulara & Żywczyk można kupić w Krakowie i Warszawie, a także przez Internet. Dokładne adresy można znaleźć tu.

------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl