logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Suknie ślubne 'rybki'

Suknie ślubne w kształcie „rybki” są obecnie bardzo pożądane w większości salonów ślubnych przez wiele panien młodych. Pięknie leżą na ciele, są dopasowane, nowoczesne i eleganckie. Mogą być wykończone w różny sposób, zyskując tym samym swój niepowtarzalny charakter. Ozdobione koronką stają się retro, a pozbawione ozdobnych wykończeń to czysta elegancja. Trzeba przyznać, że ten fason sukien idealnie prezentuje się na wyjątkowo szczupłych i smukłych kobietach. Wiele panien młodych ma jednak wątpliwości dotyczące łatwości poruszania się takich sukniach. Wbrew pozorom nie są one niewygodne, pod warunkiem, że dobierze się odpowiedni rozmiar i krój. Brak dodatkowych halek pod spodem jest ogromną zaletą tych sukni, które dzięki temu nie krępują ruchów i są lekkie.

Należy jednak pamiętać, że nie liczy się sam wygląd sukni, lecz własny wygląd w sukni. Jeśli ten krój wyjątkowo niekorzystnie na Was leży, nie wybierajcie go, chcąc jedynie zaimponować koleżankom czy podążać za modą, ponieważ jest wiele innych wzorów i fasonów, które z pewnością wydobędą całe Wasze piękno.

Suknie slubne rybki

Zdjęcia: www.weddingnet.org
www.image.topspartner.com
www.i32.tinypic.com
www.weddingdressesforsaleonline.com
www.kevinallwood.com

Suknie slubne rybki

TEKST: Blog Ślubny WeddingSisters.pl


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).

Podobne pomysły
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl